Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet, hogy fogkőleszedés...

Lehet, hogy fogkőleszedés után még maradt fogkő a fogaimom? Pénteken voltam, ma fogmosáskor pedig mintha láttam volna még két fogamom is fogkövet.

Figyelt kérdés
2023. márc. 12. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem volt precíz a doki, akkor igen
2023. márc. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xp ali ***** válasza:
Az 1est miért pontoztátok le? Igen, lehet. 2 féle fogkő van. AZ egyik könnyen leszedhető, akár a fogselyemmel is lejön, másik nem. De az is lehet, hogy nem fogkő hanem elszineződés. És lehet h mégis fogkő, de többet nem akart leszedni a doki egyszerre. Használj fogselymet, fogköztisztítót, egycsomós fogkefét, ami a te fogaidhoz kell. Akár kérj tanácsot fogorvostól, hogy hogyan kell. Max 1 év múlva, ha visszamész és sokkal kevesebb fogköved lesz, akkor nyilván alaposabb lesz. Mert elvileg évente kéne járni. Én félévente járok szedetni és midig szednek le valamennyit. Szakemberekhez járok és ingyen csinálják, szal nem lehúzásból hívnak vissza fél évente.
2023. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van az a fogkő mennyiség meg amikor már annyira kemény, hogy házilag képtelenség leszedni, muszáj a fogorvos olyankor. Ha pedig mélytisztításról van szó, az főleg csak a fogorvos feladata. Én nem jöttem el addig amíg be nem fejezte a munkát, sztk-ból engem is ki akartak tenni előbb, hogy majd folytatják valamikor. félbehagyott munkával meg hogy bökött még a nyelvemnél, addig nem mentem el amíg tisztességesen le nem szedték az összeset.
2023. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!