Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzót kell csináltatno...

Fogszabályzót kell csináltatnom. Olvastam, hogy állcsontonként 85 ezer Ft-ba kerül. ( már elmúltam 18) Lehet kérni, hogy csak felül legyen?

Figyelt kérdés
És még arra vagyok kíváncsi, hogy havonta ha állítják az mennyire fáj és kb mennyibe kerül?
2010. okt. 6. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet kérni csak felülre de nem ajánlják ha az alsók is ferdék. Havi 5 ezer az állítás és kicsit kellemetlen.
2010. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenhol más árak vannak, nekem 2000 Ft, és nem havonta, hanem öthetente.
2010. okt. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az árak mindenhol másak, de egyet tudok mondani biztosra: qurvára sokba fog kerülni ha mindkét fogsorra rakatsz. Én most raktam (20 évesen) egy hónapja, de autót tudtam volna venni az árából...mondjuk nálam nagyobb problémák voltak/vannak. Nekem muszáj volt mindkét fogsoromra.


Amúgy nagyon ajánlom...nincs akkora nyűg vele, mint ahogy egyesek mondják. Tanácsolom, hogy magándokihoz menj, többhez is ha lehetséges.

2010. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!