Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nyomatvétel után mennyi idő...

Nyomatvétel után mennyi idő míg felrakják a fogszabályzót?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Lenyomatvétel után még kell valamit csinálni? Mik lehetnek azok a beavatkozások amiket előtte csinálni szoktak? Még nem voltam konzultáción, majd csak 3 hét múlva megyek, de már nagyon izgulok, nagyon várom :) azért érdeklődöm, nyilván meg fogom kérdezni ott is

2023. márc. 13. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a mintavetel elott voltak a fogaszati beavatkozasok. Rontgen, majd 2 fogamat tomtek, plusz fogkoleszedes, igy szerencsere ez egy alkalom alatt megvolt, huzni nem kellett.


Aztan ezutan vartam 1 honapot a mintavetelre es utana meg kb 1 honap mulva raktak fel a keszuleket.

Osszesen mire az elso konzultacio utan eljutottam a tenyleges fogszabalyzasig, 3 honap telt el. De ez allami volt es meg a covid elott.

Azt nehez lenne megjosolni, hogy neked majd mennyit kell varni, ahany haz, annyi szokas. Vagyis ki tudja, mennyire porognek a dolgok.

2023. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. 3-4 hét volt.
2023. márc. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!