Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az gáz ha fiatal lányként van...

Az gáz ha fiatal lányként van hogy csak napi 1x mosok fogat és fogszabályzóm is van?

Figyelt kérdés
2023. márc. 14. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Igazából csak azokat a fogaidat kell rendszeresen mosni amelyeket meg akarod tartani.
2023. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Vagy éjszaka rohad a fogad, vagy nappal büdös a leheleted...

2023. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Fogszabalyzoval kb minden etkezes utan fogat kene mosni.Ugyhogy gaz, igen.

Minek akkor neked ez a draga keszulek, ha ugyse lesznek fogaid?

2023. márc. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen van rajta a fogszabi, ha nem vigyázol a fogaidra.
2023. márc. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Jaj. Emlekszem, anno munkahelyi es meki veceben is mostam fogat,bar azt nem szivesen.

Meg ha nincs is kukoricaszem a breketten, belegondolni is rossz, ha nem.

Plane fogkoztisztito olyan bedugos csavarszeru bigyot is hasznalnek. Harminc eve nem ismertem, mas nem megy koze, es verzett az inyem.

2023. márc. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
5-os vagyok, bocs, most latom, troll vagy. Akkor semmit se szoltam.
2023. márc. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, hanem nagyon nagy baj. Jobb helyeken, ahogy ezt észre veszik, le is veszik a fogszabályzót. Nem részletezem miért, mert kellett halljad, hogy miért kell ilyenkor fokozottan odafigyelni, a napi kétszeri fogmosás még készülék nélkül is minimum, neked minden étkezés után kellene.
2023. márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen
2023. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%

En is csak este mostam meg alaposan, végig amikor fogszabim volt és nem volt belőle semmi probléma. Az orvos is megdícsért többször is hogy szép tiszták a fogaim.

Mi történne vele éjszaka alvás közbe? Nem fog beleragadni semmi.

2023. márc. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Kiskoromban én is ezt toltam. 5 évig fent volt… rohadtul nem volt már türelmem hozzá 2-3 év után. Hát mire lekerült a fogszabi, szinte minden frontfogamba a brekettek környékére tömés kellett. Nemrég újra nekiálltam a fogszabályzásnak, most nem győzöm sikálni. És akárhányszor megyek a fogászhoz valamelyik kis újonc asszisztens szóvá teszi, hogy mitől ilyen foltosak a fogaim. Hát azok a foltok a kiskori tömések (SZTK-ban letojták akkoriban, hogy passzoljon a tömés a fogszínedhez.) Ha ismét befejezem a fogszabit vagyonokat fogok áldozni rá, hogy kezdjek velük valamit és ne legyen végre foltos. Inkább moss fogat állandóan!
2023. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!