Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges enni vagy aludni...

Lehetséges enni vagy aludni fogszabályzó viasszal?

Figyelt kérdés

Most lettem fogszabályzós és a fogszabályzó eléggé kikezdte a számat egy nap alatt

Használtam a fogszabályzó viaszt sokkal jobb és az lenne a kérdésem ebben lehet e aludni vagy enni


2023. márc. 14. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos a konkrét kérdésedre nem tudok válaszolni, viszont egy alternatívát tudok ajánlani: Aperisan gél, nagyon kellemes édeskés íze van, bekened a sebecskéket. Amikor fogszabályzóm lett, intenzíven használtam, de később is tartottam otthon, ha véletlenül bármi felsértés történt. Nyugtat és gyógyít.
2023. márc. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

1-es, amit kerdezo ir, van az az eset, mikor csak a viasz segit, mert a drot vege belevag a husba. Konkret peldam, mikor egy szakaszban olyan ivem volt, aminek egyreszt hegyes volt a profilja, masreszt rovid ido alatt huztak elore a hatso fogaimat. Hiaba mentem kulon lecsipetni a drot vegebol, par nap alatt, mintha a drot nott volna, mert a fogak annyit huzodtak, hogy ujra kiallt. Szerencsere ez rovidebb korszaka volt.

Lehet enni viasszal, de tobbszor leesett, es egyszer el is tunt. Aludni nem mernek vele.

2023. márc. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Persze, lehet. Semmi bajod nem lesz, ha lenyeled. Mikor még fent volt a fogszabim, számtalanszor aludtam és ettem “viasszal”. Az orvosom is mondta, hogy lehet. Mondjuk kajánál igyekeztem inkább kivenni, de nem gáz tényleg, ha lenyeled.
2023. márc. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

1. válaszoló meg köszönöm a krémet tényleg besebesedett a szám szóval lehet szükségem lesz rá.

2023. márc. 15. 10:41
 5/5 anonim válasza:
22%
Egy barátnőm jelenleg is használ viaszt, azzal eszik és alszik is mindig.
2023. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!