Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mostátot a fogatok helyét...

Mostátot a fogatok helyét foghúzás után? A fogorvos aztmondta mosni kell fogkefével,de már a mellette lévő fogamnál is fáj.

Figyelt kérdés
2023. márc. 15. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
A fog helyét néhány nap után pici leheletnyi mozdulatokkal moshatod, mikor már nem áll fenn a veszélye a seb fekszakadásának, vérzés megindulásnak. De nyilván ne aznap, meg másnap mosd kefével, a fókuszpont pedig a kihúzott fog mellet fogak belső éle legyen, nehogy elkezdjenek szuvasodni.
2023. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hétfőn húzták, szerintem péntek felé fogom. Nem eszek egyáltalán azon az oldalon + használok Clorhexamed szájvizet, óvatosan átfolyatva
2023. márc. 15. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Azért vette ki, mert olyan helyen volt, ahol nem igazán tudtam mosni, így nem annyira.
2023. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19%

Nem, viszont oblogettem, es amig seb volt, nem ettem edeset, tejeset, banant se.

Fogszabalyzas miatt sok foghuzasom volt, mert nagyon torlodtak.

2023. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!