Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megérné a fogszabályzás miatt...

Megérné a fogszabályzás miatt kihúzatni a fogat?

Figyelt kérdés

Fogszabályzóm van, lassan egy éve, és ha nem akarok kihúzatni fogat(egyelőre még nem tudom mennyit kéne) akkor augusztusban levennék. A foghúzást azért javasolják mert így szélesebb lett a mosolyom, meg az arcom, ami tényleg igaz, de azért sajnálnám kíhúzatni az egészséges fogaimat... A bölcsességfogam még nincsen kint, de ha kijön akkor azokat ki kell majd húzatni?

Volt esetleg valaki hasonló helyzetben? Megérte kihúzni azért fogat?



2023. márc. 19. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Ha kijön a bölcsességfog és nincs helye előretolja a teljes fogsort. Nekem ez volt, előtte rendesen álltak a fogaim, most alul elől igen zilált. Sajnos amikor ez volt senki sem segített/vitt fogorvoshoz (18 évesen még annyira gyerek voltam, hogy ijesztő), pedig szájzáram is volt pár napig. Annyit kaptam meg, ne hisztizzek és egyek rendesen, mert így morzsázok....
2023. márc. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnálom, hogy húztak. Beszéld meg az orvosoddal, hogy az esztétikai szemponton túl mi áll a húzás mellett és ellen, aztán te dönts, mert neked kell együtt élned a következményekkel.
2023. márc. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Milyen következménye lehet ha kihúzzák a bölcsesség fogat??
2023. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!