Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek normális dolog,...

Szerintetek normális dolog, hogy ma kértem időpontot tb alapú fogászatra, és május 3-ra kaptam időpontot?

Figyelt kérdés

Eléggé lesokkolt, mikor mondta. Tompa fájdalom van a fogamban, addig fogalmam sincs hogy húzom ki vele. Elmondtam neki is, hogy ez a problémám. Maszekra most nincs pénzem, mert más más egészségi problémával sajnos szintén maszekhoz kell járnom, kettőre egyszerre nem tudok költeni.

Ti is ilyen sokára juttok be tb alapon??



2023. márc. 21. 10:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 2 hónapos várakozást követően tudtak volna adni. Felkerestem 4 magánt, abból 3 szintén hónapos várólistával rendelkezett.

A negyedikhez 1 hét alatt eljutottam, kedden lesz az első kezelés, retek drágán.

2023. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Te legalább kaptál időpontot. Egész napos telefonálás után, mire elértem valakit elfogyott az egész hónapra az összes szabad időpont. Borzalmas ez a rendszer. Túlterheltek az orvosok is. A betegek meg simán dögöljenek meg vagy menjenek magánba, de oda se lehet rövid időn belül időpontot kapni. Elkeserítő. Tényleg felmerül a kérdés, hogy minek is kell tb-t fizetni...
2023. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!