Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hamarosan fogok kapni a...

Hamarosan fogok kapni a fogszabályozómhoz kivehető gumit. Ezeket naponta hány órán keresztül kell használni?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, kisebb falatokat lehet enni úgy is, hogy fent vannak a gumik? Illetve az nagy baj, ha kiveszem a gumikat, eszem valamit, és utána visszateszem a gumikat fogmosás nélkül? Az iskolában nehéz megoldani evés után a fogmosást (időben is), illetve ha útközben eszem, akkor nem is lehet utána fogat mosni.

2023. márc. 30. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

0-24-ben kellett hordanom. Kajahoz es fogmosashoz vehettem csak ki, aztan ment vissza. Suliban emlekeim szerint csak ebed utan mostam fogat, reggeli utan csak kioblitettem alaposan a szam, aztan ennyi. Enni en nem tudtam volna benne egy falatot se.

Utkozben nem ettem.


De majd a fogorvost kell errol megkerdezni, mert minden eset mas.

2023. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha kivettem a gumikat, utána másik kettőt kell betenni?
2023. márc. 30. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Aha, en mindig masikat tettem be. Meg amugyse akartam tartogatni azt a nyalas gumit sehol, hogy aztan meg visszarakjam, nem higienikus szerintem, igy csak kidobtam :D


Amugy eszembe jutott, hogy csak az elejen kellett sokat hordanom, utana meg mar pl csak ejszaka kellett. Lehet neked alapbol majd csak ejszaka kell, ki tudja :)

2023. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egész nap kell, ezt már mondták
2023. márc. 30. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Minimum 22 órát kell egy nap, különben semmit sem ér. Én majdnem mindig újat tettem be.
2023. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Joghurton és folyékony dolgokon kívül miket lehet enni úgy, hogy bent vannak a gumik?
2023. ápr. 9. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!