Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet-e problémás fogakkal...

Lehet-e problémás fogakkal menni fogfehérítésre?

Figyelt kérdés
Sajnos elég sok baja van a fogaimnak. Mindig is féltem a fogorvostól, nincsenek is jó emlékeim ezért mindig elkerültem, hogy oda kelljen mennem, de mostmár muszáj lesz elmennem, mert egyrészt rossz állapotban vannak a fogaim másrészt sárgák is. Kb. a fogaim fele szuvas, sokuk érzékeny is és sok a fogkövem is, de legjobban a sárgaság zavar mert azt látják mások is. Meg lehet azt csinálni, hogy előbb kifehéríttetem aztán csináltatom meg vele a többi dolgot? Fehérítés nyilván magánfogorvosnál lenne, de a többi az meg államiban. Csak államiban két időpont között hetek telnek el és ha előbb megcsináltatnám az összes fogamat akkor még vagy 1 évig sárgák lennének a fogaim ezért szeretném megcserélni..

2023. ápr. 25. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem előtte atnezik,ha problemas kezelik!
2023. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

igen en voltam rossz fogakkal fogfeheritesen

elmondta hogy jo lenne leszedni a fogkovet meg fogtomes+gyokerkezeles de megcsinalta ettol fuggetlenul a feheritest

es a vegere a fogko is feherebb lett 😅

2023. ápr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, eleve nem fehéritenek már jobb helyeken. Egy két helyen még lehet magánban méreg drágán hozzá jutni. Ha bármilyen kis zománc repedésed van rohadtul fog fájni az egész eljárás + az eljárás is roncsolja a fogakat az anyag miatt. Jobb helyeken rendbe hozott fogsor (tömés/zárás) után se csinálnak.

Először tedd helyre a fogaidat aztán vegyél rendes fogkrémet amik képesek lehetnek egyel jobb árnyalatot adni a fogaknak.

A sárga fogakat kezelni kell életmód valtással ha pl: dohányzol vállald a következményeit ez van.

2023. ápr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Természetesen nem. Házat sem kezdesz építeni alapok nélkül. A fogfehérítés alapkövetelménye, hogy a fogkő le legyen szedve, alapos polír, rendezett szájhigiénia és ellátott fogak.
2023. ápr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha érzékenyek a fogaid, nem fogod tudni megcsinálni a fogfehérítést, mert össze fogod sz--ni magad a fájdalomtól, és aztán rohangálhatsz majd az ügyeletre, hogy legalább fájdalomcsillapítót kapj. Az orvos is megkérdezi, hogy van-e érzékenységed, sőt, meg is nézi a fogaidat. Biztos van, amelyik bevállalja, hogy így is fehérítsen, mert a pénz fontosabb neki, de oda meg nem érdemes menni...
2023. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!