Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek, ha a fogszabályzó...

Mit tegyek, ha a fogszabályzó után elcsúszott a fogsorom?

Figyelt kérdés
2 évig volt rögzített fogszabályzóm. Jelenleg van egy sínem+egy éjszakai fogszabályzóm. Ma észrevettem, hogy a felső fogsorom 2-5 mm-rel balrább csúszott. A középvonalnál, viszonylag eléggé látszik, ha valaki megfigyeli. Most fogok időpontot kérni kontrollra. Mit fognak csinálni vele?

2023. máj. 17. 23:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Újra kaphatsz fogszabályozót. Sajnos nagyon sok az ilyen szituáció, Facebookon van két jó fogszabályzós csoport is, ott sok tapasztalatot lehet olvasni.

Bár nekem nem volt ilyenben részem, de sok ilyet olvastam, hogy nem megfelelő volt a fogszabályozás (pl nem raktak mind a két fogsorra fogszabályzót, vagy nem vették figyelembe a harapási problémákat, stb), vagy nem volt jó az utókezelés, és ezért visszatorlódott a fogsor, és lehetett elölről kezdeni (és fizetni) mindent.

2023. máj. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!