Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felső fogszabályzó korábbi...

Felső fogszabályzó korábbi levétele, mint az alsó? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A dokim szeretné a felső ívemet már levenni, de az alsó csak pár hónapja került fel, és még messze van a késztől.

Nyilván nem én vagyok a doki, de kicsit aggódom emiatt, főleg, mivel ez már a második fogszabályzásom életemben. Harmadikat nem szeretnék, és félek hogy ha az alsó még alakul, az a felsőre is hatással lesz. Ez mennyire valószerű feltételezés?

Ha megkérem, hogy ne vegye le, persze nem veszi, nem kényszeríti. Csak másrészről meg nagyon várom hogy vége legyen, és nagyon örülnék, ha lekerülne mielőbb.



2023. máj. 24. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ertem a felelmed.

Pedig nekem 20-25 eves koromig kereken ot evig volt. Masfel ev helyett. Elso ket orvos elcseszte, nem jot huztak ki, nem kerdeztek, huzhatnak-e inkabb meg a szetbarmolas helyett, harmadik tette helyre az utolso evben. Otven vagyok, szep es jo azota is.

De nem egyszerre kell elkeszulnie. Egymashoz kell igazodniuk, az biztos, de ezzel igy semmi gond nincs.

2023. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!