Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozás ebben az esetben?

Fogszabályozás ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Felső metszőfog előre harapásom van. Tiniként már volt kivehető fogszabályozóm, de nem használtam, így annyiban is maradt. Azóta sajnos kialakult egy középfokú fogágybetegségem a harapási rendellenesség következtében, így most nem tudom érdemes lenne e még feltetetni, illetve megcsináltatni a készüléket. Tudom, szakember tudna erre megfelelő választ adni, de érdekelne pár vélemény, hátha más is jár / járt az én cipőmben.

2023. máj. 25. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2023. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Harmincas evekig erdemes, es nem is esztetikai okokbol csak. Fontos, pont hogy kene.
2023. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, esztétikailag nem zavar, megszoktam csak sajnos már nem tudok vele úgy harapni sem, ezért szeretném mindenképpen megcsináltatni.
2023. máj. 25. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
ELső vagyok: 22 évesen tök oke, és a te érdekes is. Ne félj, nem gáz, manapság elég nagy divat. Annyi, hogy biztosan fizetős lesz, mert a tb csak 18 éves korig támogatja. Hosszú távon azonban hidd el, hogy a te érdekes is.
2023. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom az ár az megint egy más kérdés, hogy hol érné meg megcsináltatni.
2023. máj. 25. 21:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Minél tovább vársz, annál drágább lesz, azért ezzel számolj. Sajnos a fogászati anyagok többsége is külföldről érkezik, és mivel az euró-forint árfolyam olyan, amilyen, hát... szóval... borzalmasan drága lett a fogászat
2023. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló cipőben járunk. Nekem tegnap azt mondták a Semmelweis-en, hogy ilyen fokú fogágybetegségre viszont nem lehet fogszabályozót felhelyezni. Szóval ez egy ördögi kör a kór előrehaladtával.:( Neked hogy áll azóta az ügy? Köszi!
jan. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!