Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül manapság egy...

Mennyibe kerül manapság egy fogfehérítés?

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Én szódabikarbónát és olívaolajat (vagy kókuszolajat) keverek össze, azt használom fogkrémnek. Gyönyörűen fehérít, semmi bajom tőle.
2023. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 Neked lehet nincs bajod, de a fogzománcod haldoklik.
2023. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm Dentál Mária!
2023. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen, hamarosan fogatlan Róza!
2023. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem sárgák a fogaim, de szeretném ha fehérebbek lennének. Nem szeretem az ilyen alternatív megoldásokat, a fogainkra nagyon kell vigyázni.
2023. jún. 1. 20:11
 6/12 petraa07 ***** válasza:
60%

Kedves 1es válaszoló!

Sajnos a 2es válaszolónak nagyon is igaza van!


Kedves kérdező!

Ha tényleg fehérítene szeretne(mondjuk én egyáltalán nem pártolom) akkor inkább fogorvos csinálja rendelőben! KB egy fogfehérítés ma ha jól tudom kB. 30.000,- és 45.000,- között van.

2023. jún. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 petraa07 ***** válasza:
Eléggé rendelő válogatja, sok függ attól milyen anyagot használnak és milyen módszert alkalmaznak.
2023. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló, természetesen fogorvosnál fogom fehéríteni. Viszont amit írtál, hogy egyáltalán nem ajánlod, ezt már több helyen olvastam, hogy érzékennyé teszi a fogakat, de ha fogorvos csinálja, akkor csak nem annyira káros, vagyis remélem, mert nekem nagyon érzékenyek a fogaim.
2023. jún. 2. 20:11
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogorvosként válaszolok. Nálunk 90 ezer forint egy fehérítés. Én úgy fogalmaznék, hogy ebből rendszert csinálni egyáltalán nem érdemes, ha pedig nem változtat valaki a szokásain (dohányzás, nagy mennyiségű tea/kávé/kakaó/vörösbor fogyasztás), akkor nem is fog sokáig tartani az eredmény. Nem 1 alkalomtól lesz érzékeny az ember foga (kivéve persze, ha amúgy érzékeny volt, vagy sérült a zománc), de ha nem néhány elszigetelt kezelésről beszélgetünk, hanem valaki minden évben megcsináltatja, az előbb utóbb bele fog futni érzékenysége. Nálunk elérhető szolgáltatás, de nem hogy nem szoktam ajánlani, aki kéri, azt 90 %-ban le is szoktam beszélni róla, elsősorban azért, mert kifejezetten az kéri, akinek - megítélésem szerint - pont nincs rá szüksége. Sokszor olyan emberek, akiknek eleve a lehető legvilágosabb fogai vannak, a természetességen belül.
2023. jún. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es válaszoló, nekem alapjában véve nem sárgák a fogaim, viszont 18 éves korom óta dohányoztam, az az 5 évig, most tettem le pár hónapja, nagyon sok kólát, csokifagyit fogyasztottam pótcselekvés gyanánt, ami aztán kissé nyomot hagyott a fogaimon. Már nem fogyasztom ezeket, ezért gondolom úgy, hogy ideje lenne megcsináltatni.
2023. jún. 3. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!