Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogselyem villa helyettesíth...

A fogselyem villa helyettesítheti a sima fogselymet?

Figyelt kérdés
Nehezen boldogulok a fogselyemmel, igaz, csak nemrég kezdtem el használni. DM-ben láttam, hogy vannak ezek a fogselyem villák, kipróbáltam, és tényleg könnyebb velük a fogselymezés. Van bármi előnye/hátránya, vagy olyan technikája ennek a cuccnak, amiről érdemes tudnom? Szinte semmilyen magyar nyelvű infót nem találtam róla neten.

#fogselyem #fogselyem villa
2023. jún. 7. 03:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Ezekre gondolok: [link]
2023. jún. 7. 04:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem épp ellenkezô a tapasztalatom,- inkàbb a fogselymezem!
2023. jún. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fogselyem húzásakor ügyelni kell rá, hogy mindig a még nem használt felét húzzuk át a fogak között. A villával ez nem teljesíthető költséghatékonyan. Szerintem inkább tapasztald ki, hogy a rendes fogselyemből melyik válik be neked. (viaszolt, fluoridos vagy sensitive...) A rendes fogselyem helyes használatáról vannak cikkek, videók magyarul is.
2023. jún. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egy szar, konnyen elszakad.

Hasznalj normalis fogselymet

2023. jún. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A semminél nyílván jobb.
2023. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A villa inkább ilyen fogpiszkáló extrákkal. Jobb, mint a semmi. A fogközkefét is próbáld ki.


Szerintem hétvégén gyakorolj a rendes fogselyemmel, amikor nincs időd, használd a villát.

2023. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hm. A fogközkefe mindenhová befér?
2023. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!