Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy történik a fogszabályzás...

Hogy történik a fogszabályzás menete?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy mikor csinálják a röngent stb... Mert hamarosan nekem is lesz de erről nem láttam, hogy valaki írt volna.
2010. okt. 20. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
rtg mielőtt elkezdik az egsézet.. mert létni kell akarják hogy állnak a dfogaid
2010. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Szóval azt már az első kezelésnél megcsinálják?
2010. okt. 20. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
én is hamarosan fogszabályzós leszek de még csak 1x voltam. akkor megnézték a fogaimat, mondták h kell fogszabályzó és elküldtek fogröntgenre. legközelebb fogják levenni a mintát meg addigra kell vinnem a röntgenes papírt is. én még csak itt tartok de remélem segítettem :)
2010. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen-igen, ahogy előttem is írták, először elmész, megnézik a fogaidat, abból kikövetkeztetik, hogy állandó/éjjeli fogszabályzó kell-e, és megmondják, hogy milyen röntgent csináltass. Elmész és megcsináltatod, a megbeszélt időpontra visszamész, akkor leveszik a mintát ( ne egyél mintavétel előtt, hallottam olyat, hogy valaki rosszul lett, de nyugi nem ijesztgetni akarlak, szerintem semmi extra nem volt :D :) ) és kapsz egy kis füzetet. Legközelebbi megbeszélt időpontra visszamész, elmondanak mindent, hogy pontosan mi is a probléma, kell-e húzni fogat. Utána el kell menni befizetni a fogszabályzót, visszamentek a kifizetett csekkel, és megrendelik a fogszabályzót. Utána nektek kell érdeklődni, hogy mikor jön meg, és amint megjött, szólnak és elmentek. ( ha kell húzni, akkor előbb természetesen húznak, bár hallottam már fordított eljárásról is :D )

No hát remélem segítettem, én ezeken most estem át, pontosabban csak egy részén, 2 hét múlva jön a foghúzás, aztán felteszik. :) Kitartás! :)

2010. okt. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ahová én járk, a honlaopn azt írták hogy ott van a röntgen is meg minden =) Szerintem nekem is kell majd húzni, de remléem nem :S Nem azért, mert nem bírnám ki meg ilyesmi, hanem akkor lesz ott egy lukacska... majd meglátjuk :D Csütörtökön megyek!

Utolsó válaszoló, szurkolok! :D

2010. okt. 24. 11:53
 6/6 A kérdező kommentje:

Na voltam, és csak azért írom le, hogy hátha másoakt is érdekel :)

Először beszéltünk, aztán megnéztük az árakat, volt még egy tejfogam (amiről nem is tudtam) azt kihúzta, aztán levette a két lenyomatot, és le kellett menni a röntgenre :) Kedden megyek vissza akkor megbeszéljük aztán ermélem hamar felrakja :S

2010. okt. 29. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!