Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik ELMEX fogkrémet vegyem?...

Melyik ELMEX fogkrémet vegyem? Az egyik a fognyaki szuvasodás ellen véd a másik nem. Nekem olyan kell ami az egész fogat.

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
most komolyan azt viszed, hogy bármelyik fogkrém csak a fog egy részére hat??? :-o
2010. okt. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem a gyógyszertárba mondták,hogy nincs olyan ami jó a fogínyre meg mindenre.Azért kell váltogatni időnként.
2010. okt. 31. 22:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeséget mondtak, én egyébként a zöldet használom.
2010. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, de én még soha életemben nem voltam fogorvosnál, és semmi probléma nincs a fogammal, van, h ilyen nénik meg is dicsérik, h milyen szép, pedig soha nem használtam nagyon valami eksztra fogkrémeket. Sztem ez mind csak reklám.

25/F

2010. okt. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

,,Hát én nem tudom, de én még soha életemben nem voltam fogorvosnál, és semmi probléma nincs a fogammal, van, h ilyen nénik meg is dicsérik, h milyen szép, pedig soha nem használtam nagyon valami eksztra fogkrémeket. Sztem ez mind csak reklám."Milyet használsz??

25/F

2010. okt. 31. 23:02
 6/10 anonim válasza:
hát,én zöldet használok,ez a fogak érzékenységére van főként,de hát ebből is van piros,az azthiszem már a fogszuvasodásra van,másfajtát még nem láttam.. de attól mert azt mondják hogy csak a fognyakra hat,biztos arra értette hogy ott kell hogy főként védjen,de biztosan az egész fogak fogszuvasodása ellen van.. ;)
2010. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem AZ ELMEX fogkrém önnmagában is nagyon jó! Csak pár éve kapható nálunk, viszont van egy rokonom németországban, nayg néném, minden nyáron jönnek nyaralni, még kicsi voltam 7-8 éves és emlékszem ők azóta ezt a fogkrémet használja és ez bizony már minimum 25 éve! Nagynéném most volt szeptemberben 56 éves, és olyan gyönyörű fogsorai vannak mint egy tininek!!! Komolyan mint a filmsztároknak. Lehet most sokan kinevetnek, persze ez adottság is kell, de az egész családja ezt használja a két lány is és nekik is makulátlan szépek és egészségesek a fogai!!! Ő a narancssárga elmexet használja.
2010. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 35 vagyok és úgy emlékszem, hogy már az általános iskolás koromban is volt idehaza Elmex, amit az iskolai fogorvosnál osztogattak a rossz fogú gyerekeknek, de az még valami gél volt, aminek elég rossz volt az íze.
2010. nov. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
elmex gél az nem fogkrém, és még most is lehet venni a patikában ;)
2010. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Az Elmex fogkrém is fluort tartalmaz, a fluor káros.
2010. nov. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!