Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Párom szája nagyon nagyon...

Párom szája nagyon nagyon cserepes a hideg idő bejöttével. Sokszor úgy kiszárad, hogy vérzik is. Szabályosan kemény, és rücskös a szája telenként. Milyen krém, esetleg gyógyszertáros készítmény segíthet? ára mindegy, a lényeg, hogy használjon.

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég kezdetnek egy egyszerű labello,mielőtt kimegy reggel a házból felkeni(kicsit vastagabban is lehet ha akarja),az védi majd,és nem csak a vitaminokra kell gondolni ami benne van(ha van,de biztos van benne valami "csodaszer"),de a krémes réteg majd megvédi a hideg levegőtől.
2010. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kék labellelót mac 700Ft tudom ajánlani tudom neki,a barátomnak használ:) Neutrogénának is van ajakbalzsama kb 2000Ft maximum ,azt speciel én próbáltam:))Nagyon jó volt:)
2010. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Hetente leradírozhatja az elhalt hámsejteket,még az is számít!:)
2010. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokat hallottam pl.méz,körömvirág krém,nekem a piros garnier jött be,de nagyon sok jót hallottam az aloe verás késitményekről(van olyan "labello").A B-vitaminok és a vas hiánya szerepet játszhat az ajaknyálkahártya kisebesedésében. Szedj a biztonság kedvéért multivitamint, hogy ezen a fronton is rendben légy.

[link]

2010. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!