Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki milyen fogkrémet ajánlana...

Ki milyen fogkrémet ajánlana fogíny gyulladás ellen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 13:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vademecum (anty caviti & naturel)
2010. dec. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2010. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A fogorvosom a Lacalutot és a Parodontaxot ajánlotta felváltva.
2010. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A Paradontax semmire se jó. Meg az összes többi se. Nekem semmi nem vált be de a Colgate Total Advanced Clean Whitening segitett szinten tartani a gyulladást. Bár a fogaim igy is vándorolnak...
2010. dec. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia! A fogorvosom a Parodontax fogkrémet és Meridol szájvizet javasolta, a fogkrém nagyon jó, nem olyan borzasztó az íze, mint ahogy sokan állítják, délutánig frissnek érzem tőle a számat és a nyelvemről is rendesen lejön vele a lepedék, jobban tisztítja a fogaimat, mint más fogkrémek, az ínyem is szebb tőle. A Meridol szájvizet nem nagyon szeretem, mert ugyan tényleg jó gyulladás ellen, de nekem nagyon "rágógumi" ízű és rettentően habzik a számban...
2010. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Parodontax nagyon jó!
2010. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A paradontaxnak szörnyű ize van rettentő keserü valami piros izé nemcsak az ize a kinézete is undoritó azt hittem hányok tőle!! És nem is habzik semennyire pedig egy diónyit biztos nyomtam a fogkefére. Nem győztem utána öblögetni szájvizzel annyira szar. A szájviz meg csipi a nyelvemet mert alkoholtartalmú de azértjobban használ mint a fogkrémek meg az ize is elviselhetőbb.
2010. dec. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A Parodontax nem az a kimondott habzós fogkrém, való igaz, és valóban nem csokoládé ízű (nekem mondjuk az ízével semmi bajom, én fogékony vagyok új ízek kipróbálására és ez nem rossz, csak más, mint amit egy fogkrémtől elvárnék, mert nem mentolos, hanem inkább gyógynövény, de keserűnek egyáltalán nem mondanám) A hatásáról kár vitatkozni, mert ez és a Meridol a legjobbak.

Próbáld ki akár a Parodontaxot, 1100-1400 Ft között megkapod. Vagy érdeklődj a fogorvosodnál (ő is ezt a kettőt fogja ajánlani, vagy legalábbis valamelyiket).

utolsó előtti

2010. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
vagyis az előtti (19:23)
2010. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem pedig nagyon keserü. Eleinte még nem, akkor olyan fura kicsit csípős vagy milyen, de a végén amikor kiöblitem a szám tiszta vizzel utána nagyon keserü érzés van nem is birok ugy fogat mosni vele hogy utána ne öblögessek valami szájvizzel.. Meddig kell használni hogy hatásos legyen? Nézegettem a Meridol szájvizet, de egy vagyon az ára ugyhogy Listerint vettem helyette az akciós volt.
2010. dec. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!