Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van valami házi tipp kínzó...

Van valami házi tipp kínzó fogfájásra? Alkohol nem nagyon hat. Amúgy az alkohollal öblögetni kell vagy a fájós területre tenni? Melyik a legjobb? És melyik fájdalomcsillapító a leghatásosabb?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 20:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve a szegfűszeggel mit és hogyan kell csinálni?Nem is a fog fáj,hanem a helyén az íny.
2010. dec. 17. 20:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem amikor ketté ill. letört a fogam akkor mindig vodkával öblögettem...hát nem nagyon lett jobb :D

Kipróbáltam a jeget,az vmennyire bevált...

Utána írattam fel demalgont...már 1 éve (abból használtam kb 5 darabot naponként ez egy éve volt) és azóta ha 3x fájt...

2010. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a házban van fogorvos, akkor látogasd meg.
2010. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alkohol: fájós területre, szegfűszeg: rágni a fájós foggal.
2010. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szegfűszeg nem sokat ér, de a szegfűszegolaj igen. Gyógyszertár/gyógynövényben lehet kapni, illóolaj szerű, öblögetni is lehet vele ill ecsetelni is, de óvatosan mert baromi erős(nyelvre kevés jusson, ha jut), de pár pill alatt lezsibbad és nagyon jó fájdalomcsillapító, nekem sokat használt. De mindenképp menj orvoshoz, amint lehet!!
2010. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!