Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha fogtömés előtt beveszek...

Ha fogtömés előtt beveszek Cataflamot kevésbé fog fájni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy lehet kérni érzéstelenítőt de olyan hülye az orosom hogy akkor hív be amikor már elmúlt az érzéstelenítő, ezért szeretnék felkészülni gyógyszerrel is.
2009. febr. 2. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
És pont most hívna be akkor, amikor az érzéstelenítő is hat... Szerintem ne vegyél be még külön gyógyszert, a cataflam elég erős fájdalomcsillapító... plusz még a lidokain vagy nem tudom mit szokott adni a dokid. Lehet, hogy nem bírná a szervezeted és kiütnéd magad. Amúgy is ki lehet bírni a fogtömést fájdalomcsillapítás nélkül is :-)
2009. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
fogtömés előtt ne vegyél be semmilyen gyógyszert, mert ha az orvos megtudja ad egy másik időpontot fogtömésre.. Amúgy ad ő érzéstelenítőt...
2009. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi. Csak félek mert múltkor nagyon fájt pedig adott érzéstelenítőt.
2009. febr. 2. 15:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha érzed, hogy megy ki az érzéstelenítő, akkor kopogj be és mondd meg neki. Ennyi. Vagy kérdezd meg, hogy mennyi ideig hat a szer, félidőben ronts rá.

Cataflamot lidocainos érzéstelenítés előtt ne vegyél be, ha nem gyulladt a fogad, akkor megfelelő érzéstelenítés mellett nem fájhat.

2009. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De most nem fáj a fogad?

Vagy fáj?

2014. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mekkora lyukat kell betömni?
2014. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!