Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kislányom6hónapos.2napja...

Kislányom6hónapos.2napja kibújt az első fogacskája amit nagyon vártunk. Meglepetésünkre viszont egészségtelen barna fogak bújtak ki! Nagyon megvagyunk rémülve. Mitől lehet ez, és mit tehetünk ellene?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem valami jó:/ Nem valami vitaminhiány vagy valami kálciumhiány?Szerintem mindenképped meg kell kérdezni a védőnőt vagy egy fogorvost,bár nemtudom,h babákat meg tud e vizsgálni egy fogidoki.
2011. jan. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Terhességed alatt nem szedtél véletlenül antibiotikumot?
2011. jan. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Őnmagában a barna fog,a fogszuvasodás jele,ami ugyebár felnőtteknél a dohányzás,kávé stb.miatt van.De kisgyermeknél én nemtudom:-(
2011. jan. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem szedtem semmi antibiotikumot.Esészséges életmodot próbálunk élni.Nem dohányzunk,kvt ritkán iszunk....

Nem értem.Mindenképp keresek egy orvost,csak mi külföldön lakunk.Itt nincs védönő.

Köszönöm a válaszokat!

2011. jan. 19. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!