Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabi levétele, fogfehéríté...

Fogszabi levétele, fogfehérítés? Sorrend?

Figyelt kérdés
Fogszabit elsején veszik le, vagyis úgy emlékszem. Alul felül van, fogok kapni egy ívet hátulra, meg egy sínt alulra. Úgy emlékszem, háromszor is vissza kell menjünk, de nem biztos. Akinek hasonló "igényei" voltak ilyen téren, elmondaná, mi a sorrend? Valamikor mintát vesz a sínhez, stb stb.. A másik, hogy utána szeretnék fogfehérítést(otthoni, az a négy öt alkalmas, vagyis éjszakás, mikor fel kell tenni estére..), szóval ezt meg tudják csinálni azzal az ívvel? Mondjuk nem az a kérdés, hogy meg tudnák-e, mert nyilván nem zavarna be, az egy nagyon vékony drót, csak meg-e fogja csinálni, szóval nem baj, hogy ott az ív? Nyilván sínt úgy csinálna hozzá, de az anyag-fém érintkezés nem baj?
2011. jan. 20. 20:06
 1/2 Traktoros Joe válasza:
Az otthoni fehérítést nem tudod megcsinálni szerintem az ív miatt. Nekem most csinálták rendelőben a Pannónia u. 35.-ben 39.900 Ft-ért. Szerintem a szabályozás befejezése után menj oda és rendelőben lámpával megcsinálják és árban is kb. ott van mintha Te megvennéd az otthoni anygaot, sínt stb... Nem beszélve a maceráról amit éjjel jelent.
2011. jan. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De az ív egyáltalán nem észrevehető. Meg a sín mintáját úgyis azzal veszik le, arra gondoltam inkább, hogy nem-e lép reakcióba, vagy valami.. A lézeres amúgy drágább, és nem pesti vagyok:S Inkább kibirom azt a pár éjszakát, ha már a fogszabi gumizgatását túléltem..:D
2011. jan. 23. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!