Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyiből lehet legolcsóbban...

Mennyiből lehet legolcsóbban kihozni a fogszabályzást? Csak felső fogsorra. És ragasztottat.

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ez attól is függ,hogy hány éves vagy és hogy hol csináltatod. én magánrendelőben csináltattam (csak felső és ragasztott) és nekem 90ezerbe került. ebben benne van az utánna lévő éjszakai fogszabályzó is. de pl. ha még sulis vagy és nem magánrendelőben csináltatod akkor lehet kapsz támogatást
2009. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hol csináltattad (90 ezerért)? Ez nagyon olcsónak tűnik.
2009. febr. 4. 08:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én Ráckevén csináltattam (itt is lakom). Az itteni fogorvos otthon is rendel és ott csinál fogszabályzót. De általában mindenhol ennyiért csinálják,persze ha átlátszót vagy porcelánt vagyis ilyen "extrásat" akarsz akkor az drágább. Szerintem érdeklődj körbe ahol te laksz ott hol csinálnak fogszabit és kérj egy időpontot. Akkor megnéz és ha megkérdezed akkor elmondja mennyi lenne kb. meddig kéne stb. Ha nem akarod akkor még midig modhatod hogy nem. Amúgy lehet részletbe is fizetni (én is így fizettem). ha van még kérdésed akkor nyugodtan írj. :)
2009. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!