Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Félek! Ma megyünk fogorvoshoz...

Félek! Ma megyünk fogorvoshoz fél 5 re! Fájni fog a tömés? 12/L Iszonyatosan félek még csak fél három de görcsberándult a gyomrom!

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 14:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekel

Először lett lyukas fogam, és a héten megyek betömetni..

2011. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nyugi nem fáj,én már jó néhányszor átestem rajta. ne félj. nem fáj, egy picit kellemetlen, de ennyi.elviselhető.: D

16/L

2011. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A fájdalom a lyuk mélységétől függ, minél mélyebb, annál jobban ki kell fúrni.

Lidocain érzéstelenítő-injekciót lehet kérni, azzal már kibírható, sőt, szinte egyáltalán nem is érezhető a fúrás.

2011. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 tetris ***** válasza:

Hát nem lesz nagy öröm, de ha fájdalmat, vagy kellemetlenséget érzel, kaphatsz egy fájdalomcsillapító szurit. Annak a kis szúrásnak még a helyét is elérzéstelenítik mielőtt beadnák.

Szóval nyugi!

2011. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem vészes,az ember jobban parázik mint kellene.A fogorvosnál csak a gyökérkezelés necces,a töméssel nem lesz gond.Én az injekciót jobban utálom,tehát nagy átlagban e nélkül tömték a fogamat,és nagyon ritkán éreztem fájdalmat.Pláne,Te fiatal Vagy,nem lehetnek olyan rosszak a fogaid!?
2011. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindenképpen kérek olyan szurit!! MÁr húzták 2 fogam a mostanit nem éreztemm..... ! De nagyon félek!!! remegek! :(:)
2011. febr. 7. 14:33
 7/18 anonim ***** válasza:
Kérj érzéstelenítő injekciót. Az sem kellemes, de csak 1-2 másodperc szúrást érzel. Ha jól elzsibbad, akkor nem érzel semmit a fúrásnál.
2011. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Akkor te legalább tudod, hogy milyen, mikor csinálnak vele valamit.. Nekem még soha semmi bajom nem volt a fogaimmal, büszke voltam rájuk, erre kilukad.. :O


16/L

2011. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
:O sajnálom első ! Még azt szeretném megkérdezni hogy mennyi idő???
2011. febr. 7. 14:49
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a legrosszabb az injekció. Ötvenszer rosszabb, mint a fúrás. Én sosem kérek. Egyszer kaptam, rosszul is lettem. Annyi elég volt belőle.
2011. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!