Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fáj a fogam? Fáj a...

Miért fáj a fogam? Fáj a semmi? Mit fog ezzel csinálni a fogorvos?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy megfájdult a jobb felső 2-es fogam. Elmentem a fogorvoshoz és betömte ELŐLRŐL. Rá 2 hétre megint megfájdult. Megint elmentem. Gyökérkezelte és be is tömte HÁTUL. Most megint megfájdult. Újra elmentem és kifúrta a tömést. Most csak egy nagy lyuk van ott és még is fáj.
2009. febr. 15. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Ha megkérdezted volna az orvost, elmondta volna, hogy mit miért csinált.

A fog nyitottan kezelését látta ezek után szükségesnek.

Nyilván a gyökéren, és környezetén van gyulladás. Amennyiben nyitva hagyják, felkérik a beteget, hogy szívogassa, mert így ürülhet váladék. Később kiöblítik, lehet többször, majd gyógyszeres tömés, majd fedőtömés.

A fogorvos jót akart Neked, mert az alaapvető célja, hogy (lehetőleg) megmentse ezt a fogat.Ha ezekután sem lehet, kihúzni ráér később is. Reméljük azonban eree nem kerül sor.

2009. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem mondta, hogy szívogassam és hiába is szívom, nem jön belőle semmi.
2009. febr. 15. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!