Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 13 Éves fiú vagyok. Az első 2...

13 Éves fiú vagyok. Az első 2 fogam nagyon kicsit kiáll fogszabályzó fog kelleni. Esteli vagy állandót fognak javasolni? Állandó: menyi a max idő amig rajta kel lenie? Van olyan ami kevésbé látható?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nemtudom mit fognak javasolni, nem vagyok orvos, az állandóból pedig szerintem mindegyik ugyan olyan, de szerintem ne agódj senki nem fog cikizni érte, vagy ha mégis, azokkal ne foglalkozz
2009. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Háth nagon nem is más véleményétöl félek hanem a magamétol de vannak olyan fogszabályzók amit a fogak hátuljára raknak erölvalaki nem tud valamit??
2009. febr. 16. 15:59
 3/11 anonim ***** válasza:

első vok.

most hogy mondod, én már láttam olyat, hogy valami átlátszó műanyag izé volt a fogán, de szerintem az sokkal bénábban nézett ki mint a sima. hidd el nincs abban semmi rossz.

2009. febr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem ara gondoltam... hanem ara hogy a fognak nem ara a részére rakják fel ami kifelé néz hanem pont a méásik oldalára h belül van..
2009. febr. 16. 19:10
 5/11 A kérdező kommentje:
ÉS AZT ÉN NEM DÖNTHATEM EL HOGY ESTELI KELL VAGY ÁLLANDÓ VAGY AZT NEM TUDOM BEFOLYÁSOLNI?
2009. febr. 16. 19:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem...De gondolj arra hogy ha állandó akkor lehet hogy elég fél év vagy 1 max 2 de ha éjszakai(gondolom erre gondoltál)akkor sokkal de sokkal tovább kell majd...Nekem is kelleni fog állandói de még várni kell 1-2 fogamra hogy kinöljön teljesen és én már várom hogy legyen mert így végre szépek lesznek a fogaim...És nem értem neked mi bajod van vele...:/
2009. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert szerintem még 13 évesen befolyásol sok mindent pl a csajozást.. 18 20 éves korba már nem meg ha fiatalabb vagy akor aranyos de most :S
2009. febr. 16. 20:31
 8/11 A kérdező kommentje:

[link]



ere a "láthatatlan" fogszabályzásra gondoltam.. VÉLEMÉNYEK..?

2009. febr. 16. 20:33
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha ezt anyagilag finanszírozni tudnám akor ezt az én kérésemre is rakhatnak ilyet..Szóval nem bacs bizonyos esetekben?
2009. febr. 16. 20:38
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem igen de erről inkább a fogorvosnál kérdezz rá a fogszabályzáson...de szerintem lehet nem használn annyit mint egy normális...én írtam az utolsó kommentet én is 13 éves vagyok és sztem meg semmit nem fog befolyásolni....mert sokkal szarabul nézz ki ha vkinek nem jól állnak a fogai...pl. nekem azért akarok fogszabályzót...és néhány embernek még jól is áll!én is ismerek olyat akinek van és sztem jól áll neki...de ha ennyire nem akarasz akk hagylak...Szerintem igen lehet de elég drága lesz..
2009. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!