Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megéri elmex fogkrémet venni?...

Megéri elmex fogkrémet venni? Valóban visszaépíti a fogzománcot?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem építi vissza, de én csak a zöld elmexet tudom használni, mert vannak szabadon fognyakak, amik amúgy érzékenyek lennének, így semmi bajom és azóta az ínyem is stagnál, nem romlott tovább. Remélem így marad.
2011. márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tényleg visszaépíti, de te ezt nem érzékeled, mert szabad szemmel nem látható a folyamat. Szóval azt ne várd, hogy a szuvas fogadat vagy a fehér foltot eltüntesse, mert nem fogja.

De szerintem mindenképp megéri venni, én évek óta ezt használom.

2011. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is megéri. Ez azon ritka bolti forgalomba kapható fogkrém, ami Fluort szerves formában tartalmaz- bár ez vitatott, hogy szükséges-e a fogaknak, mindenki mást mond róla.És nem tartalmazz sodium lauryl sulfate-ot, ami egy szintetikus habképző. Jobb mint más boltban kapható fogkrém, ami csodákat ígér.
2011. márc. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Amikor kint dolgoztam angliaban kilyukadt a fogam. Rettenetesen fajt es sajnos hetek voltak még hatra mire hazatudtam jonni a fogorvoshoz. A sok fajdalomcsillapito, gyogyszer nar semmi se hasznalt. Kolleganom hozott nekem egy ilyen elmex fogkremet azt mondta nekik bevalt amikor hasonlo cipoven jartak. Pont akkor reklamoztak kint egy uj szajoblogetot is ami szinten visszaepiti a fogzomancot. A ketto eggyuttes hasznalata par nap mulva elerte hatasat, egyre jobban csillapodott a fajdalom, mar tudtam aludni tole es dolgozni is, aztan mar teljesen el is mult. En estenkent a fogkrembol még kentem is a lyukas fogamra es ugy aludtam. En ajanlom mindenkinek.
2017. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!