Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől lehet seb a szájpadlásom...

Mitől lehet seb a szájpadlásomom? Mik lehetnek a nyelvemen olyan kis fehér vonalak a hegyén kb.1cm távolságban? Van belőle 4-5 drb.

Figyelt kérdés
Én még ilyent sosem láttam ami a nyelvemen van,nem fáj,mire utalhat ez?
2009. febr. 19. 10:56
 1/4 anonim válasza:
Használj szájfertőtlenítőt! Bio boltokban és gyógyszertárban is lehet kapni.
2009. febr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ok,megprobálom,hátha segít,köszi
2009. febr. 19. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:
többeközött attól is lehet ha nem iszol elég folyadékot és ezáltal lesz fehér naponta igyál legalább 1,5 l folyadékot,továbbá a szájfertőzésre is utalhat ami lyukas fogtól vagy gyulladástól lehet ajánlom neked a szájöblögetőt ami gyógyszertrban szerezhető be kb700 ft és azzal gargalizálj ha nem mulik akkor irány a fogorvos!
2009. febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hidd el,én ig gondoltam a folyadék hijányra,mert még terhes voltam napi 2-3 l folyadékot is megittam,most meg alig iszom!Majd megprobálom,amit tanácsoltatok,utánna meg majd látjuk tovább,hogy mi lesz
2009. febr. 19. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!