Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Compeed herpesztapasz. Ez így...

Compeed herpesztapasz. Ez így működik?

Figyelt kérdés
Kijött a számon 3 herpesz,és most vettem elöször herpesztapaszt. Előtte zoviraxszal kenegettem aznap,és most másnap tettem rá tapaszt. Viszont alatta mintha nagyobb lenne mint volt,és fehérebb..Ez így működik? Nem árt többet mint használ ez a tapasz?
2011. márc. 18. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de nekem a zovirax csak rontott a helyzeten, állandóan felpuhította és csak rondább lett. azóta nem is használok rá semmit. de az ilyen tapaszokon én is gondolkozok pedig :)
2011. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
bar mar regi kerdes ,azert valakinek jol johet :) 4 napja kijott a szamon 2 herpesz , oriasi volt , nagyon csunya. itthon jegeltem , kentem a telvirannal , de semmi. aztan 2 napja megvettem a compeed herpesztapaszt. amikor felraktam , akkor mar undorito , nagy , sarga volt. nem lett tole lathatatlan , de jobb lett a kozerzetem. aztan estefele mar kifeheredett nekem is , ma is feher volt , aztan az egyik tapaszt letepte azt a feher , puha reszt. remelem nem lesz baj . a feherseg a gyogyulas , mivel a tapasz miatt nem varrosodik :)
2015. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!