Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kérlek javasoljatok olyan...

Kérlek javasoljatok olyan fogszabályozó szakorvost, aki Budapesten TB-rendelést lát el és 18 év feletti fiatalként elfogadható áron elkészítteti az éjszakai, vagy ha nincs más megoldás a nappali fogszabályzómat. Létezik ilyen orvos?

Figyelt kérdés
A Stomatológiai Intézetben 380.000 Ft és állandó kell, ezt a szakvéleményt kaptam. Ezt egy kicsit túlzásnak érzem és éjszakait szeretnék. Köszönöm mindenkinek, aki hozzászól a témához.
2011. márc. 25. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen sehol sem létezik !!!

TB támogatásra csak akkor kapsz ha 18 éven aluli vagy, és akkor is csak úgy, ha leveszik mire betöltöd a 18-at

Az éjszakai teljes árát nem tudom! De egy állandó fém 200.000ft és ebben nincs benne a havi ellátási díjak. csak akkor vágj bele ha igazán fontosnak tartod. Sok sikert!!

2011. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

18 éves kor fölött sehol nem jár tb támogatás, ilyet hiába keresel.

És ebben a korban csak éjszakaival semmit nem tudnak javítani a fogaidon, felesleges pénzkidobás lenne.

Sajnos az árak húzósak, nekem nagyjából 400 ezer körül lesz a vége, de anno kaptam másfél milliós árajánlatot is. Na arra már én is azt mondtam, hogy túlzás.


18 éves kor fölött azért ilyen drága, mert már szépészeti beavatkozásnak számít, mint például a plasztikai műtétek. Ha Neked azért kell, mert egészségügyi problémát jelent a fogaid kuszasága, akkor azt már 18 éves kor előtt is látnod kellett. Ezért is van addig támogatás.

2011. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!