Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki próbálta már az új...

Valaki próbálta már az új Signal White Now fogkrémet?

Figyelt kérdés
tényleg már az első mosásnál látszik a különbség?:D
2011. ápr. 2. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, sajnálom hogy tőlem kell megtudnod, de ez már nem új, szerintem. Én már jó ideje használom.... Látni az eredményt, de azt sose tudod meg, hogy az ínyedet pirosítja, vagy a fogadat fehéríti :) Ha ezt a mondatot nem érted, akkor sajnálom, de nem segíthetek...
2011. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyan fehérek lettek tőle a fogaim, hogyha az utcán megyek, vakít másokat!Ezért inkább nem mosolygok, nehogy neki menjen mindenki valaminek!Nem szeretnék balesetet okozni!
2011. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
érteni értem(asszem xd). nkm muszáj lesz ilyen mert nagyon sárgák a fogaim:(
2011. ápr. 2. 19:44
 4/9 A kérdező kommentje:
utolsó.. nagyon vicces vagy:P
2011. ápr. 2. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:
:) remélem megnevettettelek! Egyébként meg próbáld ki, egy próbát megér!És ki tudja, neked lehet beválik!
2011. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
drága?:D
2011. ápr. 2. 20:08
 7/9 anonim ***** válasza:
600-800 körül mozog az ára
2011. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, szóval az első válaszom lényege az, hogy sok (állítólag) fehérítős fogkrém nem a fogat fehéríti, hanem az ínyedet pirosítja, és így látszik fehérebbnek a fog tőle. De én is azt mondom, hogy próbáld ki.
2011. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi:), szerintem majd ki is próbálom:)
2011. ápr. 4. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!