Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet csinálni a fogak...

Mit lehet csinálni a fogak közti fekete résszel? :s

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ki van lyukadva, ami fekete, elmész fogorvoshoz, az kifúrja, és betömi.
2011. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
milyen fekete résszel? szuvas a fogad? akkor rohanás az orvos, fúrás, tömés
2011. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
orvos, nyálelszívó a szádba, vízzel bespriccelés, fúrás, víz, fúrás, víz, köszörülés, tömés, tömés, tömés, pénz, tűnés.
2011. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem lyukas a fogam. Csak elöl a fogaim közt van egy kis feketeség a tövénel.van amelyiket takarja az íny de alatta kicsit olyan. Avval mit csinál a doli már ha bír wele?
2011. ápr. 7. 16:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy az a feketeség szuvasodás. be kell tömni. nagyon gyakran előfordul a fognyaknál, magyarul aholvége az ínyednek. És veszélyes is, hiszen onnan kezdve belülről szuvasodhat a fogad. tehát orvos, fogtömés
2011. ápr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben ,köxi
2011. ápr. 7. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg azért szuvasodik ott a fog, mert ínysorvadásod van. Elég sürgősen menj vele orvoshoz, mert később már komplett fogsorért mehetsz.
2011. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van a jobb alsó 5-6-osaim között.

Megkérdeztem a dentálhigiénikusomat a fogkőleszedés során, hogy mi lehet az a fekete rész, a fogak között, ő nem tudta. Csináltunk röntgent, azon nem látszott szuvasnak, mondta kérdezzem meg a fogorvosomat. 10 nappal később mentem is fogorvoshoz, aki azt mondta, hogy az nem lyuk, csak valami elszínezősé, azt mondta, ha gondolom lesz vele vagy fájdalmat okoz akkor menjek hozzá és megcsinálja. Szóval nem biztos, hogy szuvas, mint ahogy előttem sokan írták!!! Azért én is azt ajánlom, menj el mutasd meg fogorvosnak, nem biztos, hogy ugyanabban a cipőben járunk!

2011. ápr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!