Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dr. Kesztyűs Antal tatabányai...

Dr. Kesztyűs Antal tatabányai fogorvos milyen?

Figyelt kérdés
Most megyek először fogorvoshoz huzatni és nagyon félek. Ez az orvos türelmes, segítőkész, kedves doki? Vagy inkább kioktató, érzéketlen?
2011. ápr. 14. 21:32
 1/1 anonim válasza:

Tudom hogy régi a kérdés de azért válaszolok hátha valaki még rákeres a doktorúr nevére.


egy héten kétszer voltam nála kórházban kezelésen. iszonyúfogfájással látogattam meg. Volt egy kis dorgálás hogy ha rendesen ápolom a szám nem ülnék itt de semmi komoly vagy durvaság. Nagyon gyorsan kikapta a rossz fogam . ügyes precíz. a legutóbb visszamentem hogy még mindig fáj csak egy másik fogam is. Látta hogy tömve volt de csúnya így lehet húznikell de megpróbálta megmenteni és tömés lett belőle. azóta megvan a fogam köszöni szépen (:


Összefoglalva nekem eléggé pozitív benyomásom támad tőle csak ne késne mindig félórát (:

2013. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!