Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mivel lehet csökkenteni a...

Mivel lehet csökkenteni a bölcsességfog növése okozta fájdalmat?

Figyelt kérdés
Valójában az ínyem fáj nagyon, mert már felhasadt és be van gyulladva. Valami olyan praktikára lenne szükségem, amit szoptatás mellett is alkalmazhatok.
2009. márc. 5. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor neked a pálinka nem jó, pedig az hatásos. :)

Fagyszthatod is jégkockával. Az a gyulladást is leviszi és a fájdalmat is csökkenti.

2009. márc. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2009. márc. 6. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem eddig az az 1 db bölcsességfogam ami kinőtt elég fájdalmas volt, mikor kezdett kibújni.Fogorvos rakott rá gézt amit előtte beáztatott valami lötyibe.Ráharaptam és egy fél órát kellett rajtahagyni.Kétszer voltam nála ezért és nagyon hamar elmúlt a fájdalom.Azt nem tudom hogy a "lötyi" ártalmas-e most neked...

Azért remélem már jobb.

2009. márc. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ezek szerint a fogorvos lehet, hogy tud valamit kezdeni vele? Megkérdezem. Nem is gondoltam, hogy ezzel is tudnak valamit csinálni, úgyhogy köszi az ötletet! Még mindig nagyon nehezen tudok enni, mert minden harapásnál belenyilall a fájdalom.

2009. márc. 10. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!