Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fájnak a fogaim, mert...

Nagyon fájnak a fogaim, mert húzza, és a szám, mert kidörzsölte a fogszabályzó, tegnap kaptam meg. Így aludni se tudok. Ezen segíthet fájdalomcsillapító?

Figyelt kérdés
Pl algoflex, ilyesmi. Köszi!
2011. ápr. 27. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Demalgon a legjobb állítólag!A falatokat meg tépkedd úgy egyél!Az ivást +célszerű szívószállal megoldani!De fogyni fogsz valószinüleg!A Lányom 12kg-ot fogyott pár nap alatt ez miatt!Első héten csak inni tudott.Vegyetek Gingisolt.Az segít a szájhigiénét megtartani és,h.ne legyen tele sebbel a szád!Kitartás!Szép lesz a mosolyod! :)
2011. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

AZ elsőnek igaza van, én is 25 kilót fogytam, mióta fent van a fogszabi:D legjobb fogyókúrás módszer XD


Nos, nekem a dokim a Saridont ajánlotta. Nekem nem fájtak a fogaim soha.. Mindig meg tudtam enni egy virslit, ha éhes voltam :D

2011. ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez tök érdekes !!!

Én az első héten fogytam 3kg, de azt vissza is szedtem !!!

Ha eltelik egy hét már nem fog fájni és úgy tudsz enni mint azelőtt. Majd csak a húzásoknál fog fájni 1-2 napig, de nem vészes!!!

Nem kell túldramatizálni. Nekem is nagyon fájt az első héten, és én semmit nem vettem be rá és kibírtam !!!

2011. máj. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!