Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap letört elől a fogam!...

Tegnap letört elől a fogam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tud valaki jó szakembert ajánlani? ha lehet, akkor korrekt munkát végezzen korrekt áron... 22 vagyok és nem akarom, hogy elől csak 1 fogam legyen... gondolom megértitek. Aki jó dokit ajánl és sikeresen megcsinálja a fogam, az a vendégem egy sörre:D
2009. márc. 13. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2009. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Budapest. csak elfelejtrettem leírni a kérdésbe.
2009. márc. 13. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom Budapest melyik részén laksz, de Pilisvörösváron (II.-III- kerülettől nem messze, Solymár mellett) van néhány jó fogorvos. Igaz, mindegyik magánorvos, de egy telefont megér a dolog.

Dr. Breier László fogszakorvos (google, Breier fogászat, második találat)

Fedasz Dental (google, Fedász, első találat)

Remélem, tudtam segíteni.

2009. márc. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi az az összeg ami nálad korrekt árnak számít? Mert enélkül nem akarok írogatni:)
2009. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
amúgy Csepelen lakok. egyébként megmondom őszintén, hogy fogalmam sincsen milyen árban van egy fog megcsináltatása.... de egyébként olyan 60 és 100 000 között gondoltam, hogy megúszom... de lehet, hogy még keveset mondtam? :D
2009. márc. 18. 11:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem olcsó a fogászat, ha magánorvosról van szó. Én a helyedben felkeresnék több fogorvost és mindegyiktől megkérdezném, hogy mennyi az annyi.. Egyébként a második vagyok. :)
2009. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez attól is függ, hogy mennyi tört le a fogadból, és hogy hány koronát kell rárakni. de ha az aljából van valamennyi akkor lehet, hogy egy egyszerű sima töméssel is elintézi

3.válaszoló

2009. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!