Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vannak fogfehérítésre természe...

Vannak fogfehérítésre természetes módszerek?

Figyelt kérdés
2008. febr. 18. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
ÉN SÜTÖPORT SZOROK A FOGKEFÉRE,AZZAL SIKALOM A FOGAMAT,AZTAN RENDES FOGKRÉMMEL ÖBLITEM.HATASOS,DE VIGYAZZ NE NAGYON ÉRJE AZ INYEDET,MERT KICSIT KELLEMETLEN ÉRZÉS
2008. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Szódabikarbóna. A fogkrémre allergiás emberkéknek is ezt ajánlja a bőrgyógyász. És szépen fehérít is.
2008. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A ROSSMANBAN LEHET KAPNI FOGFEHÉRÍTŐ PORT.NEKEM BEVÁLT
2008. febr. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fogkrémek amik eleve ilyenek, ezek álltalában semmit nem érnek, de most találtam egyet már az első alkalommal látható a fehéredés!Blend-a-med whitening impression, valami tropusi gyümölcs izű ami szerintem elég nemfinom, de tényleg azonnal látszik a hatása.A szódabikarbóna közelébe sem érhet :)
2008. márc. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyan ez nem természetes módszer,de nekem bevált:Kolynos(spar) fogkrém-169 Ft-esküszöm hatásosabb mint az 500 Ft-osok.-)
2008. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

NANA!

A fog az csont emberek és a csontnak van egy természetes sárgasága, amit nem lehet eltünetni ilyen módszerekkel tökéletesen. Van egy módszer, aminek a segítségével tényleg lehet eeredményt elérni, magánrendelők csinálják, fogsoronként 60 000ft, tehát egybe 120 000 mert gondolom nem cak felül kell fehéríteni. Ez egy ifralámpás módszer, ami után a fogzománc olyan szintem legyengül hogy utána 2 hónapig mindenre érzékeny lesz. Ha a szuper fogkrém után nem érzékeny a fog, akkor nem fehérített rajta semmit, mert a zománcon ugyebár hogy menne át a fogkrém? ..olyan mintha az ablakot mosnád..a szutyok a külső szárnyról lejön de attók a két ablak közt olyan marad. Örökletes a sárgaság, ha valaki még károsítja is kávéval meg cigivel akkor ne csoodálkozzon.

2008. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Az infrás (kék fény) módszer tényleg jó, nekem 2 éve az esküvőm előtt csinálták, ugyanis gyerekkoromban egy épp a fognövéskor adott gyógyszer mellékhatásként elszínezte szinte az összes fognyakat,és bár nehéz menet volt, de segített! Hátrány, hogy közben+utána fájdalmas volt, de megérte.

Bármivel is próbálkozol, vigyázz a kávéval, teával, vörösborral! Ja, és a szódabikarbóna is tényleg jó!

2008. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Az infra piros...


A kék módszer az egészen más, sok jó és sok rossz tapasztalat van vele kapcsolatban.


A természetesen módszerek közül a legjobb az indavideon a fogfehérítés 10 perc alatt gép nélkül. ;)



Whiteningcenter

2010. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!