Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dr. Garamvölgyi Csilla fogorvo...

Dr. Garamvölgyi Csilla fogorvosnőről kinek van személyes tapasztalata, véleménye? Milyen szakember? Érdemes őt és a rendelőjét választani ha gyökérkezelésre kell mennem? A dental number one rendelőben rendel.

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 15:16
 1/2 Dénes Noémi válasza:
Szerintem egy fogtündér, régen nagyon féltem a fogorvostól, de mióta hozzá járok már nem félek. 2 éve voltam nála először, akkor rendbe tette a fogaimat, azóta csak félévi ellenőrzésekre járok hozzá, már az új munkahelyén is voltam nála, gyönyörű a hely. Ő pedig nyugodt, precíz, és még kedves is!
2011. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Három éve járok családommal a doktornőhöz.Nekem töméseket és hídpótlást készített.Amelyekkel nagyon meg vagyok elégedve. Feleségemnek több fogát gyökértömött,így személyes véleményünk is van. Kérdésedre válaszolva érdemes őt választanod. Szakmailag szerintem kíválóan képzett, körültekintő,nagyon jó keze van. Nagyon kedves,a rendelőben nagyon jó a hangulat. Mi utána mentünk a Number One Dentalba, annyira meg voltunk elégedve.
2011. jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!