Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fúrt fogpiercing körülbelül...

A fúrt fogpiercing körülbelül mennyi ideig marad fent? Azt hallottam hogy nagyon károsítja a fogakat . Ez igaz? Fájdalmas egy ilyen felhelyezés? Észrevehető a ragasztott és a fúrt fogékszer között a különbség?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmire nem jó a piercing. Ha ennyire különbözni akarsz másoktol, akkor fesd kékre a hajad vagy valami. Csak károsítja a fogat.
2011. jún. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem különbözni akarok másoktól, csak szerintem jól néz ki, és tetszik. ennyi.
2011. jún. 7. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:
És megéri a fájdalmat csak mert tetszik? Meg fogod bánni.
2011. jún. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azóta már megtudakoltam, és egyáltalán nem fáj. De ha fájna is, az 2 perc alatt megvan, úgyhogy szerintem megéri.
2011. jún. 10. 18:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg minek kérdezősködsz, ha úgysem fogadod meg, amit mondanak?!


Jobbat mondok! Lidokain nélkül kérd az eljárást, érzésteleníteni nem ér. Majd akkor megtudod, fáj-e!

2011. jún. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minek kérdezősködök ha nem fogadom meg? Nem azért, de szerintem egyetlen egy olyan kérdés nem volt benne, amire te itt választ adtál volna. Azért írtam ki, hogy ami ÉRDEKEL arra válaszoljanak. Senki nem kérte hogy elmondd, hogy gondolod. Itt a kérdésekre kell válaszolni, nem pedig azonnal beszólni.
2011. jún. 17. 17:14
 7/8 Hámori Brigi válasza:
Ejj, ejj... Kedves kérdező, nem kéne ilyen hirtelen haragúnak lenni. Igazuk van a válaszolóknak, és a beszólongatóknak is. De szerintem inkább köss madzagot a fogadra, a másik végét kösd a kilincsre, és csapd be az ajtót. (: Ha az nem fáj, a pirszing betétel sem fog fájni.
2011. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok hirtelen haragú, csak ezt nem szeretem. Mi az hogy minek kérdezősködök ha nem fogadom meg? Most őszintén.. Volt egyetlen olyan válasza is ami a kérdések között volt?(: Mert szerintem nem igazán..
2011. jún. 26. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!