Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítő fogkrém mennyire...

Fogfehérítő fogkrém mennyire roncsolja a fogzománcot, mennyire teszi érzékennyé a fogamat?

Figyelt kérdés

Voltam nemrégiben fogorvosnál és fehéríttetni szerettem volna a fogaimat. Ő azt javasolta hogy ne ha nem muszály, mert nagyon sok helyen levált a fogzománcom, és nagyon érzékeny lenne utána. Nem csináltattam meg.

De nemrégiben láttam neten egy fogkrémet aminek kifejezeten fogfehérítő hatása van. Az is ugyanúgy hatna mint a fogorvosi cucc, mármint gondolom a fogkrémben jóval kevesebb hatóanyag van...

Az érzékenység elmúlik egy idő után?


2009. márc. 21. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát,elméletileg használhatod,de csak ritkán - 1 héten egyszer. Én a helyedben nem nagyon fehéríteném, nagyon el vannak szineződve a fogaid?
2009. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Annyira nem vészes a dolog, de sokkal jobban érezném magam ha legalább 1-2 árnyalattal fehérebbek lennének.

Mostanában mindig eszembe jut, és nagyon eltudja venni a kedvem a társaságtól.

Köszi a választ!

2009. márc. 21. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!