Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnotteknek a fogszabalyzo...

Felnotteknek a fogszabalyzo mennyibe kerul sztk-s fogorvosnal?

Figyelt kérdés

Nagyon jo sztk-s fogorvoshoz jartam korabban, hozza mennek vissza emiatt, igy maganfogorvosban nem is gondolkodom.

Azt olvastam, hogy 18 ev felett mar nincs ra tb-tamogatas.

De megis igy mennyibe kerulhet kb?

Olyan van, hogy csak alsora raknak?

Mert a felsovel nekem nincs gondom, azok szepen nottek, a lenti lett szabalytalan, mert eleve egy metszofogam nem nott ki es a tobbi igy radolt a helyere.


2011. jún. 12. 23:10
 1/5 anonim válasza:
ez engem is érdekelne! :-)
2011. jún. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát abban nem vagyok biztos, hogy sztk-s fogorvos egyáltalán csinál-e ilyet, ugye erre külön fogszabályozó részleg vagy mi van. :D Ott meg 18 év felett nem tudodm, fogadnak-e, bár biztos. Nem mindegyik doki vacakol ezzel. Lehet külön kell tanulni is. :D

Ár elég eltérő, de 2-300ezer minimum.

Csak alulra meg úgy tudom nem lehet. Nekem anno legalábbis ezt mondták (nekem is az alsó csálé egy fog miatt), de pénz hiányában nem csináltattam meg. :S

2011. jún. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felnőtteknek is lehet fogszabi bár nekik asszem magándokihoz kell menni. Hát 500.000ft alatt meg se úszod, hiszen maga a készülék a 2 ívre 400.000ft + a havi húzatások. Szal nem olcsó. Olyat nem lehet h csak alulra, csak olyat lehet h felülre vagy alulra+felülre.
2011. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyik ismerősömnek most lett fogszabályzója, alul-felül, 2x120 ezer volt magánrendelésen, azt mondta.
2011. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

www.dentokorrekt.hu

Szerintem a legjobb fogszabályzós fogorvos, a "betegei" 90%-a fogszabályzós felnőtt. Nekem minifém fogszabályzóm volt, alulra felülre volt 150 ezer a készülék (tehát a kettő együtt, nem külön-külön!) A további kezelések nagyjából 200-250 körül voltak.

Ennél olcsóbban nem lehet megúszni sehol.

2011. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!