Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Információ a TB-s fogszabályzá...

Információ a TB-s fogszabályzásról?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy mennyi idő mire felrakják meg,hogy mennyibe kerül. Kéne nekem fogszabályzó és most azért dolgozok a nyáron,hogy meglegyen rá a pénzem. Ha valaki tud rá válaszokat vagy volt már neki örülnék,ha leírná nekem. Köszönöm előre is :))
2011. jún. 26. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem van:D

Végül is annyira nem sok idő mire felrakják.fél-1 óra körül van. Felragasszák a tappancsokat,és aztán várni kell vagy 10-15 percet, hogy megkössön, aztán meg beteszi az ívet.

Asszem ennyi:)

Én Hajdúböszörménybe járok, ott 22000 Ft volt ,mivel még kiskorú vagyok.De nagykorúaknak sokkal drágább.

2011. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D de én ara gondoltam,hogy kérek egy időpontot akkor leveszik a méretet és mennyi idő múlva hívnak vissza??
2011. júl. 3. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy ott mennyi idő mire elkészítik, meg hogy mennyi fogszabályozót rendelnek akkor, amikor tiédet is viszik,de még az is befolyásolja hogy milyen messziről jön.Tehát nem igazán lehet meghatározni. Habár ha azt veszem 1-2 hét, végül is az állandóhoz nem sok minden kell.(az éjszakai 'megjövetele' tovább tart.)Szerintem majd amikor időpontot kérsz, akkor kérdezed meg(ha kíváncsi vagy) de amikor a mintát veszik sztem akkor is szívesen elmondják. Én ennyit tudtam segíteni:)
2011. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!