Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 1 óra múlva megyek bölcsességf...

1 óra múlva megyek bölcsességfog kiműtésre és nagyon félek. Valaki valami nyugtatót tud mondani?

Figyelt kérdés
bal oldalt csinálják egyszerre a kettőt, utána 4 hét múlva a másik kettőt is kiveszik. válaszokat köszi:)
2011. jún. 28. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az egyik barátomnak nemrég csinálták. Egy ideig fájt neki, de semmi különös, meg mondta hogy közben semmit nem érzett. Arra majd számíts, hogy pempős ételeket kell enned, amikben nincs tej. De amúgy nem kell tőle félni, nem durva :)
2011. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nyugi, kapsz olyan adag injekciót, hogy semmit nem fogsz érezni, viszont kérd meg a dokit írjon fel fájdalomcsillapítót, mert ha kimegy a zsibbadás fájni fog.

Nekem rezekálás volt nemrégiben, kb 50 percig tartott a műtét, de nem éreztem semmit.

2011. jún. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Próbálj arra gondolni hogy ennek is vége lesz és holnap majd arra hogy vége lett! Ne beszéld be magadnak hogy fájni fog mert az nem jó.És ne félj:)Inkább most egy kicsi rossz mint késöbb sokáig tartó rosz!:D
2011. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Talán már túl is vagy rajta!


Jobbulást!

2011. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 tetris ***** válasza:

Hasonló gondom volt lánykoromban. Az SZTK szájsebészetre remegő lábakkal mentem be a műtétre. A doktornő amikor látta, hogy mennyire félek, mosolyogva a következőt mondta:

" Ó, nem kell félni kedveském! Majd adunk magának egy tálat, hogy abba folyathassa a vérét!"

2011. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na már túl is vagyok 2t kivette 30perc alatt, minden rendben ment most megy ki az érzéstelenítő...:D majd később kíváncsi leszek milyen lesz:)
2011. jún. 28. 19:26
 7/13 anonim válasza:

Ha teljesen kiszűnik az érzéstelenítés vegyél be fájdalomcsillapítót és szedjed rendesen az antibiotikumot amit az orvos felírt. Tejes ételt ilyenkor nem ajánlott.

Jobbulást kívánok!

2011. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát én nemtudom, de nekem antibiutikumot nem írt fel ráadásul már mióta bentvoltam fél6tól folyamatosan ömlik a vér a számból és nem tok vele mit csinálni. Nem ad ez arra okot hogy nincs minden rendben?
2011. jún. 28. 21:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem varrták össze?
2011. jún. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekem is kihúzták a bölcsesség fogamat (még nem volt kinőve, de nem lett volna helye), és antibiotikumot írt fel az orvos, mivel elég mélyen van a bölcsesség fog és csak egy nagyobb heg (lyuk) marad a helyén és az ételtől könnyen elfertőződhet.
2011. jún. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!