Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 3 éve dohányzom, naponta...

3 éve dohányzom, naponta 2-szer mosok fogat mégis sárgák a fogaim. Megoldás?

Figyelt kérdés
Tehát az lenne a kérdésem,hogy hogyha letenném a cigit és továbbra is rendszeresen mosnám a fogam márkás fogfehérítős fogkrémmel,akkor visszanyerhetném a fogaim fehérségét,vagy a nikotin miatt ez már menthetetlen és forduljak fogorvoshoz speciális kezelésért?
2011. júl. 3. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Leteszed a cigit, veszel direkt dohányosoknak való fogkrémet és megvan a megoldás.
2011. júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha leteszed a cigit, akkor minden extra nélkül ki fog világosodni a fogad, normál fogkrém használatával is.
2011. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Létezik külön dohányosoknak fogkrém? Nem tudtam...

Esetleg megtudnád mondani,hogy mi neki a neve? Illetve bárhol lehet-e kapni?

2011. júl. 3. 16:41
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen. A cigi miatt egyre sárgább lenne a fogad, a fogmosással csak annyit érsz el, hogy nem sárgulnak jobban. Ha leteszed a cigit, ha nem is másnapra, de pár hónap után látható lesz az eredmény!tapasztalatból mondom! (arról nem is beszélve, hogy a többi egészségügyi dolog sem fog zavarni többet)
2011. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
DM-ben biztos lehet, most hirtelen nem tudom a nevét, de nagyon drága, 1000 ft felett van az ára.
2011. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2011. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
clinomint ne vegyél, semmit nem ér, próbáltam. Ha cigizel mellette, ugyanolyan sárgák maradnak a fogaid. Ha abbahagyod a cigit, akkor meg fél-egy év alatt maguktól kifehérednek. Nagy lehúzás az a fogkrém :S
2011. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jaj most azért mert neked nem használt. Volt szobatárs használta és dohányzás mellett szebbek lettek a fogai.
2011. júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi szépen,holnap be is szerzem. Valóban drága,de nem érdekel,ha tényleg hatni fog,akkor ennyit megér. Cigit meg le teszem :)
2011. júl. 3. 16:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Pontosabban nekem, húgomnak, sógoromnak, páromnak és anyósnak nem használt. Amúgy igazad van, ez még valóban nem jelenti azt, hogy senkinek nem használ, csak feltételezés.
2011. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!