Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogpotlás? Nem lehetséges?

Fogpotlás? Nem lehetséges?

Figyelt kérdés

Az eslő 4 fogam gyökérkezelt, kb csak tömésekből áll.

Ma letört a jobb szélső, erre azt mondta a doki hogy ki kell húzni mert hogy már nincs is fog. Mondtam hogy neeeeem, hogy néznék ki?! Rakott rá valami tömésfélét de ronda,s elöbb utobb ki is esik. Azt mondta hogy koronát sem lehet rá húzni már. Akkor ha végül még is kihúzzák, akkor nem lehet oda sehogy se pótolni????? S ha lehet kb, mennyi lenne?


2011. júl. 28. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
implantátum és drága
2011. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hülye a fogorvosod. Ha csak 1/4 darab fog is van, ahhoz lehet építeni.


Nekem a fogorvos úgy csinálta. Kitakarította a rést, bekente egy anyaggal és UV A fényel megszilárdította. MIndezt ingyen és szép. Olyan színre keveri ki, mint a többi fog, fel sem tűnik, szép lett.


Ha szabolcsi vagy, megadom a nevét.

2011. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
VAGY van lehetőség arra, hogy fogat csavarozzanak fel. De elég drága, ha szépet akarsz. Olyan 10 ezer ft/ db-tól elérhető.
2011. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
s úgy nem lehet hogy mivel irtam h az eslő 4 gyökérkezelt szóval korona kell rá... hogy ami hiányozna akkor potolják hogy a mellette lévőre húznak koronát?
2011. júl. 28. 14:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos Somogy megyében lakom, egy kisvárosba:S:S
2011. júl. 28. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!