Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fog fájni a bölcsessé...

Mennyire fog fájni a bölcsességfogam helye egy szájsebészeti beavatkozás után?

Figyelt kérdés

ferdén nő a bölcsességfogam és holnap fogják kiszedni, mert csak nyomja a többi fogamat és kibújni se tud

annyi rosszat olvastam, de nem tudom elképzelni, hogy utána jobban fájni mint most mert már 3 napja nem aludtam rendesen miatta


2011. júl. 31. 17:04
 1/4 anonim válasza:
100%

Nekem kettőt is/alsó/ kiműtöttek egyszerre a szájsebészeten.

A műtét nem fájt mert tele pumpáltak fájdalomcsillapítóval. Utána nem fáj jobban mint egy foghúzásnál. Rendszeresen tornáztatni kell majd az állkapcsodat és locsolgatni a lyukat öblögető szerrel és vigyázni, hogy nem menjen bele étel. Macerás a dolog, de utána: :):):)

2011. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem négyet szedtek ki, félévente egyet. A felsôkkel nem volt semmi baj, de az alsók nagyon bedurrantak.

Közbe nem fájt. Viszont utána nagyon és fel is dagadt meg belilult egy hétre, plusz két napig nem bírtam kinyitni rendesen (bár óvatosan erôltetni kell ha ilyen lesz).

De egyrészt nem biztos, hogy neked ugyanilyen lesz (nekem ki egész mélyrôl kellett vésni, csontpótlást raktak bele és varrták is), és azért még mindig jobb túl lenni rajta. Készülj fel fájdalomcsillapítóval és szívószállal azért...

2011. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

az én bölcsességfogamat feltárásos műtéttel távolították el. Aznap miután kiment az érzéstelenítő hatása iszonyatosan fájt ( és a fájdalomcsillapító hatása se tartott túl sokáig), de másnap már csak alig, harmadnap meg már egyáltalán nem fájt (még strandon is voltam).

Biztos nem lesz kellemes, de nem vészes

2011. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) remélem túlélem:D
2011. júl. 31. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!