Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az elülső két fogam között...

Az elülső két fogam között olyan rés van, mint a Kern Andrisnak, vagy Elijah Woodnak. (kicsit nagyobb :D) Tud fogorvos kezdeni ezzel valamit? Pl. pótoltatni?

Figyelt kérdés

Fogszabályzóm volt, de amikor levették szétnyílt... Azt mondták a fogszabályzó ezen már nem fog segíteni. Arra gondoltam, pótoltatnám esetleg, sokszor hallottam erről a módszerről. Ettől függetlenül teljesen egészséges az összes fogam, bölcsesség fogaim nem nőttek ki...

Ha van rá módszer, és esetleg tudtok is árat mondani az még jobb lenne :).

22/l


2009. ápr. 10. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Sztem a rés egyéltalán nem vészes esztétikai hiba, sokkal de sokkal csúnyább, ha a frontfogak egymásra vannak torlódva, vagy ferdén kifele állnak.

egyébként már hogyne lehetne szabályozni? módszert konkrétan sajnos nem tudok, mert nem vagyok fogorvos. keress fel egy fogszabályzó fogorvost, és érdelkődj nála. ennél sokkal komolyabb foghibákat is tudnak ma már korrigálni! egyébként azért nyílhatott szét, mert a beépített fogszabi levétele után vagy nem adtak neked éjszakait, vagy nem hordtad. ezeket még kb 1 évig kell hordani.

2009. ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem is volt... Annyira idegesített, hogy lecsiszoltattam és koronát rakattam rá, két szabályos egyforma fogat. Sose bántam még tán így meg semmit! Nekem az a fog ment az arcomhoz, hiába szabálytalan volt, de jól állt, és mindenki úgy szokott meg.
2009. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen fogam van és egyáltalán nem zavar, szerintem lehet akár szexepil is. Biztos nem fogom megcsináltatni, nekem tetszik. Olyan Madonnás. A kérdésre válaszolva biztosan lehet pótoltatni, konzultálj az orvosoddal. 20/L
2009. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem nem adtak éjszakait...

Annyira engem sem zavar, csak egyetlen egy dolog, hogy még a 100-as pénzérme is kiesik, ha odateszem... :D

mint egy malacpersely.

Csupán egy ötletként merült fel, ettől függetlenül, asszem együtt tudok élni vele :D

ja azért érdeklődnék fogorvosnál is, de tud valaki Pesten mondanio egy megbízhatót?

2009. ápr. 11. 02:37
 5/9 anonim ***** válasza:
A pótoltatást jól gondold meg, mert esetleg nagy lapátfogaid lesznek. Persze nem tudom a többi fogad milyen nagyságú, formájú.
2009. ápr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hááát... olyan felemás. Felül normál méretüek, alul piszkafa, mert az alsó állkapcsom sokkal kisebb, és úgy összetorlódtak...

emiatt lehet, hogy tényleg lapátfognak néznének ki, még ha nem is lenne olyan nagy...

2009. ápr. 11. 15:29
 7/9 anonim ***** válasza:
valakinek jól áll. Pl.: Elijah Wood-nak nagyon szép :D
2011. jan. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia! :)


Elijah Wood-nak azért áll jól, mert kisfiús arca van, s a hézag a foga között (ami szerintem annyira nem nagy, mert amikor nagyon mosolyog és közeli a kép, nekem csak akkor tűnt fel :), még gyermekibbé teszi az egész kis fejét. :) Amúgy kedves mosolya van, a hézag a foga között pedig még aranyosabbá teszi, mikor mosolyog, legalábbis szerintem. :) Hosszabb hajjal és bajusz nélkül úgy néz ki, mint egy tinédzser fiú, pedig 32 éves. Szóval függ a fejedtől is, hogy jól áll-e a hézag, vagy sem. Pl Elijahnak jól áll épp emiatt, s szerintem tudja is, mert ha nem így lenne, megcsináltatta volna :D Aztán ki tudja, nem ismerem. :D


Ha viszont olyan neked, mint Vanessa Paradis-nak, akkor én inkább megcsináltatnám, ha van rá valamiféle módszer, szerintem biztosan van, érdeklődj több helyen is. :))

Amúgy azóta találtál valamit és feleslegesen írok már? :)

2013. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ, még nem találtam semmit, kicsit felfüggve maradt a téma, ennyi idő alatt történt egysmás, ami miatt háttérbe szorult a probléma :)
2014. febr. 18. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!