Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Ezjolesznekem.hu
Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Az aftát, hogy lehet a legjobban és leggyorsabban eltüntetni? Így kielégíthetem a párom orálisan, vagy ilyenkor inkább ne?

Nagyon fáj. Szájöblögetővel öblögetek napi3*-4*. ugy az 5. napja van, nem akar elmúlni és már kezdek belebolondulni.

2008-03-04 19:45  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Én is nem olyan rég szenvedtem az aftától. Nagyon szar. Nehezen ettem, fájt ha fogat mostam. Én is csak öblögettem, mást nem csináltam vele. Kb. 2 hétig volt. Neked is lassan, de elfog múlni. Egyébként nem tudják ma sem pontosan,hogy mitől alakulnak ki az afták.Én nem is tudom megmondani,hogy mit használj rá. Szerintem várd ki míg elmúlik. Hanyagoljátok most az orális sexet, mert ha a tied gyulladásos eredetű afta, akkor kontakt úton fertőzhet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2008-03-04 21:26 Privát üzenet
Lehet hogy egy ecsetelő hamarabb elmulasztaná. Amúgy a szexet már csak azért se tartom jó ötletnek, mert neked fájhat.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2008-03-05 15:00 Privát üzenet
Van egy kenőcs gyogyszertárba iny kenőcsként kell kérni valami zsályás nemtudom mi a neve, nagyon drága, 1300ft, de eltünteti 1-2 nap alatt.Meg sok inybetegségre is jó.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2008-03-19 08:07 Privát üzenet
Aperisan kenőcs.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2008-03-19 08:09 Privát üzenet
Az afta FERTŐZŐ!
Egyébként meg: Vagothyl. Jó erős méreg, és ecsetelni kell vele. Lehetőleg csak az aftát (bár a normális nyálkahártya egy ideig kibírja). Leszedi az még a rozsdát is :-)

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2008-04-21 02:06 Privát üzenet
Vagothyl vagy pedig Gingizol. A Vagothyl receptre kapható gyógyszer, a másik nem minősül gyógyszernek. De mindkettő marhára éget, de ha naponta 3x használod pár nap alatt elmúlik. A fogakra ne kerüljön...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2008-06-22 13:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy nőhetek a leggyorsabban? Milyen étel vagy valami más kell? Előre is kössz!
Mitől tudnék a leggyorsabban meghízni?
Ha be van dagadva az arcom iny gyulladás miatt akkor mivel lehet leggyorsabban lehuzni?
Ha szétszakad a számon a bőr (sportból adódóan) mivel tudom leghamarabb elállítani a vérzést? Mivel tudom meggyógyítani a leggyorsabban?
Hogyan lehet a leggyorsabban eltünteni a szájpenészt?
Ajakherpeszt hogyan kell a leggyorsabban eltüntetni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu