Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az aftát, hogy lehet a legjobb...

Az aftát, hogy lehet a legjobban és leggyorsabban eltüntetni? Így kielégíthetem a párom orálisan, vagy ilyenkor inkább ne?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj. Szájöblögetővel öblögetek napi3*-4*. ugy az 5. napja van, nem akar elmúlni és már kezdek belebolondulni.
2008. márc. 4. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is nem olyan rég szenvedtem az aftától. Nagyon szar. Nehezen ettem, fájt ha fogat mostam. Én is csak öblögettem, mást nem csináltam vele. Kb. 2 hétig volt. Neked is lassan, de elfog múlni. Egyébként nem tudják ma sem pontosan,hogy mitől alakulnak ki az afták.Én nem is tudom megmondani,hogy mit használj rá. Szerintem várd ki míg elmúlik. Hanyagoljátok most az orális sexet, mert ha a tied gyulladásos eredetű afta, akkor kontakt úton fertőzhet.
2008. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy egy ecsetelő hamarabb elmulasztaná. Amúgy a szexet már csak azért se tartom jó ötletnek, mert neked fájhat.
2008. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kenőcs gyogyszertárba iny kenőcsként kell kérni valami zsályás nemtudom mi a neve, nagyon drága, 1300ft, de eltünteti 1-2 nap alatt.Meg sok inybetegségre is jó.
2008. márc. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aperisan kenőcs.
2008. márc. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
98%

Az afta FERTŐZŐ!

Egyébként meg: Vagothyl. Jó erős méreg, és ecsetelni kell vele. Lehetőleg csak az aftát (bár a normális nyálkahártya egy ideig kibírja). Leszedi az még a rozsdát is :-)

2008. ápr. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagothyl vagy pedig Gingizol. A Vagothyl receptre kapható gyógyszer, a másik nem minősül gyógyszernek. De mindkettő marhára éget, de ha naponta 3x használod pár nap alatt elmúlik. A fogakra ne kerüljön...
2008. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!