Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez a mélyharapás miatt lehet?

Ez a mélyharapás miatt lehet?

Figyelt kérdés
Sokszor előfordul, hogy véletlen ráharapok a nyelvemre vagy számra!
2011. aug. 11. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
kacskák a fogaid? Mert pl nekem mióta bölcsességfogam van, sokkal többször harapok rá belülről a számra, mert kijjebb tolta a nagyőrlőmet.. Na meg ha habzsolsz, akkor is előfordul az ilyen
2011. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nem szoktam habzsolni! :) És nem is evés közben szoktam ráharapni! Például amikor beszélek, akkor szokott előfordulni! Az alsó fogsorom eléggé össze van torlódva mivel a bölcsességfogaim nekinőttek a heteseknek! A felső bölcsességfogaim szép egyenesen nőnek! Plusz még mélyharapásom is van! :S
2011. aug. 11. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:
hát én már azon gondolkozom, hogy az alsó bölcsességfogaimat kiszedetem, mert csak a baj van vele. Amikor nőttek, ha begyulladt a mandulám, rögtön továbbterjedt rájuk. A szabályos fogsoromat is folyamatosan tolja előre és nálam is mindig az van, hogy ráharapok (bár csak evés közben, de az is épp elég). És mindez azért, mert nincs elég hely a számban xD
2011. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!